O_nas_nutrego

Kto sme

Spoločnosť Nutrego je česká spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2018 a je plne pod správou akciovej spoločnosti Charing Cross Scientific.

Produktové portfólio spoločnosti Nutrego tvoria vysokokvalitné produkty klinickej výživy, ktoré majú presne definované zloženie a dokážu pomôcť pri rôznych zdravotných stavoch a ochoreniach. Klinická výživa Nutrego je určená pre pacientov s onkologickým ochorením, pacientom s poruchou prijímania stravy, pacientov pred chirurgickým zákrokom a po operácii gastrointestinálneho traktu. A v neposlednom rade je určená aj pre geriatrických pacientov.

Kde sa naše produkty vyrábajů

Nutrego produkty sa vyrábajů v oblasti pod Orlickými horami, konkrétne v Opočne, kde sú moderné výrobné linky známeho mliekarenského závodu Bohemilk a.s. s kapacitou vyrábať nielen kvalitné mlieko, ale celý rad ďalších produktov. 

Bohemilk a.s. - mliekareň Opočno má bohatú históriu od roku 1936 vo výrobe mliekarenských výrobkov ale i detskej dojčenskej výživy. Výrobné kapacity podniku neustále držíme v najvyššej kvalite vrátene certifikácii na dojčenskú a klinickú výživu. Vyrába sa tu i celý rad známych produktov nesúvisiacich priamo s mliekarenským priemyslom.