nutricni_terapie

 

Nutričná terapia je odbor, ktorý sa zaoberá výživou ľudského organizmu. Zisťuje, aké sú nutričné potreby pacienta, vyhodnocuje jeho stravovacie návyky a hodnotí, či sú vhodné vzhľadom na jeho zdravotný stav. Cieľom nutričnej terapie je pozitívne pôsobiť na výživu tak, aby pomáhala zlepšeniu alebo udržaniu zdravotného stavu pacienta.

Správna výživa je neoddeliteľnou súčasťou rekonvalescencie po chorobe i samotnej starostlivosti o zdravie. Zvláštnu pozornosť je v tomto ohľade treba venovať seniorom a starnúcej populácii. Pre svojich pacientov sme vyvinuli kompletný rad produktov, ktoré pomáhajú zlepšiť ich zdravotný stav a skvalitniť tak ich životy. Pôsobenie produktov klinickej výživy Nutrego a ich pozitívny vplyv na zdravotný stav pacientov boli overené v rámci niekoľkých klinických štúdií.

Produkty klinickej výživy Nutrego vznikli na základe štúdií a práce lekárov a odborníkov na výživu. Určené sú predovšetkým pre pacientov so špecifickými diétnymi potrebami v období choroby, kedy môže dôjsť k zvýšeným nárokom na energiu a iné živiny (predovšetkým bielkoviny). Klinická výživa Nutrego dokáže telu dodať presne to,čo potrebuje, aby bolo možné sa s chorobou vysporiadať. Má presne definované zloženie, ktoré je vhodné pri rôznych zdravotných  stavoch a ochoreniach. Dá sa použiť ako úplná náhrada stravy alebo ako jej doplnenie a možno ju podávať formou nápoja či sondou. 

Produkty klinickej výživy Nutrego sú primárne určené pre nemocnice, opatrovateľské domy a domácu starostlivosť, kde  sú odporúčané zdravotníkmi a ich nákup je hradený poisťovňami. Pre pacientov sú ale dostupné i v lekárňach či na internete.

Klinická výživa Nutrego

srovnani_nutrego_forte_dia_renal

Žádná položka